Willkommen bei SKA Tech Electronics
Marke: Semikron Danfoss
Verfügbarkeit: ca. 1 Wochen Lieferzeit
| Channels | 3 |
| Country of origin | Germany |
| Features | patent DE 197 10 371 SKHIT 01 can be soldered directly onto a printed circuit board Isolation by transformers (DC/DC) and opto couplers (signal) |
| Frequency (kHz) | 10kHz |
| Housing | Plug and Play |
| Legacy part number | L5009002 |
| Product line | Driver |
| Product Status | In Production |
| Topology | 3-Level |
| Typical applications | ?DC-link voltage converter with precharge circuit |
| VBlocking max (V) | 528V |
| Voltage (V) | 528V |

Hallo Gast